خانه / آموزش های شبکه / آموزش Lync به صورت صفر تا صد به زبان فارسی

آموزش Lync به صورت صفر تا صد به زبان فارسی

مرجع آموزش برنامه نوسی و شبکه

آموزش Lync

 

آموزش Lync به صورت صفر تا صد به زبان فارسی

این برنامه ابزاری قدرتمند در زمینه ارتباطات است که برای شرکت ها خصوصا سازمانهای بزرگ طراحی شده است چون مساله بزرگی که همه ی سازمانها در سطح شهر ویا کشور با آن روبرو هستند ارتباط با شعبه های خود حتی کارمندان درون سازمان است.این مشکل را شرکت مخابرات با استفاده از خطوط PBX تاحدی برطرف کرده است. شاید بگویید خوب پس دیگر نیازی به برنامه ای اضافی برای برقرای ارتباط با سایر شعب نیستیم. اما در اینجا من یک مثال می زنم،فرض کنید شرکت یا سازمانی در هر یک از استان های کشور حداقل یک شعبه داشته باشد و یا حتی شعبه های دیگری در سایر کشورها داشته باشد هزینه ای که باید برای برقراری این ارتباطات بدهد بسیار سرسام آور است.اما Lync تمام این ارتباطات را با هزینه ای بسیار بسیار بسیار کمتر و با کیفیتی بهتر و مطلوب تر انجام میدهد. مثلا ارتباط بین کاربران درون سازمان را با استفاده از شبکه داخلی سازمان انجام می دهد یعنی هزینه برابر با صفر و همچنین ارتباط با شعب دیگر چه داخل کشور و چه خارج از کشور از طریق اینترنت یعنی فقط سازمانها هزینه خطوط اینترنت را پرداخت می کنند.پس همان طور که می بینید هزینه ها به شدت کاهش می یابند و استفاده از این محصول بسیار برای سازمانها مقرون به صرفه است.

نکته قابل توجه دیگر این است که فرض کنید یک شرکت یک شعبه در تهران و یکی در اهواز داشته باشد اگر مثلا مسئول فروش شرکت شما که در تهران است با نماینده شرکت دیگری که در دزفول است تماس برقرار کند دو راه پیش رو دارد یکی اینکه تلفن رو بردارد و مستقیما با دزفول تماس بگیرد. اما از آنجا که هزینه تماس به احتساب مسافت تعیین می شود و همچنین ممکن است این تماس ها در طول روز مکرر و طولانی باشند اصلا به صرفه نیست اما راه دوم مسئول شرکت شما از طریق اینترنت به شعبه اهواز وصل می شود(رایگان) و از اهواز با دزفول تماس برقرار می کند چون اهواز به دزفول نزدیک است هزینه تماس کاهش می یابد حالا ممکن است این هزینه ها در سطح کشوری زیاد نباشن اما اگر در سطح بین المللی باشد شما با این کار بسیار در هزینه ی سازمان صرفه جویی می کنید.

منبع توضیحات  itpro.ir

 

لینکهای دانلود در کانال تلگرام هستند

 

لینک دانلود آموزش

 

 

 

مرجع آموزش برنامه نوسی و شبکه

درباره ی پیام صادقپور

پیام صادقپور هستم متولد 69 دانشجور رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی علاقه مند به برنامه نویسی در چهار چوب دات نت،شبکه "Cisco,Microsoft,VOIP,Mikrotik"

مطلب پیشنهادی

آموزش CCNA Security

فیلم آموزش CCNA Security به زبان فارسی+لینک مستقیم

با می دانید ccna security چیست؟ این مدرک تایید میکند شما دانش و مهارت لازم برای تامین امنیت شبکه های سیسکو را دارید . همچنین بیانگر این است که شما توانایی شناسایی انواع حملات و تهدید های شبکه را دارید می توانید از شبکه خود در مقابل آنها محافظت نمایید.. استاندارد آموزشی این دوره شامل تکنولوژی های امنیتی ،نصب و عیب یابی و مانیتورینگ تجهیزات شبکه جهت اعمال Integrity،Confidentiality ،availability داده ها و تجهیزات شبکه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *